خارجیان مغرض و ناآگاهان داخلی

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان با بیان اینکه استکبار و آمریکا توان تحقیر ملت ایران را ندارند، گفت: رهبر انقلاب توطئه غرب در مذاکرات 1+5 توافق دو مرحله‌ای را به هم ریخت.

آیت‌الله سیداحمد خاتمی پیش از ظهر امروز در راهپیمایی 22 بهمن تبریز با گرامیداشت نقش و جایگاه شهدای محراب تبریز اظهار داشت: شهیدان آیت‌الله مدنی و آیت‌الله قاضی طباطبایی نقش بزرگی بر گردن ما و انقلاب اسلامی دارند.

امام جمعه موقت تهران حضور مردم در راهپیمایی را انجام رسالتی مهم برشمرد و گفت: حضور مردم در این راهپیمایی این پیام را به جهانیان داد که مردم ایران همان مردم 36 سال گذشته هستند و تا آخرین نفس پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: جشن 22 بهمن جشن ملی به معنی تمام کلمه بود و همه با سلایق و اندیشه‌های مختلف آمدند و مانور و رزمایش بزرگی بود که به دنیا نشان داد ملت همان 36 سال قبل هستند و تا آخرین نفس، نفر و تا آخرین قطره خون پای انقلاب‌شان ایستاده‌اند.

ملت ایران از دین و مکتب‌شان هرگز جدا نمی‌شود

وی تصریح کرد: این راهپیمایی 2 عنوان دارد که عنوان اول بیعت و عنوان دوم اتمام حجت است.

امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: بیعت با اسلام و دین و مکتب عالی‌ترین نوع بیعت مردم است و معنای این بیعت است که از اسلام و مکتب جدا نخواهیم شد.

ایران کشور اسلامی بوده و هست و خواهد ماند

آیت‌الله خاتمی تاکید کرد: معنای حضور جوانان و دانش‌آموزان عزیز و امیدهای انقلاب در راهپیمایی این است که ما دلداده اسلام و نبی مکرم اسلام هستیم و ندای جمعی مردم لبیک یا رسول‌الله است.

وی گفت: این کشور، کشور اسلامی بوده و هست و خواهد ماند و خواسته این مردم اجرای احکام اسلام است.

مردم ایران حرف و موضع ولایت فقیه را حرف و موضع خود می‌دانند

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری بیعت دوم در راهپیمایی 22 بهمن را با ولایت فقیه دانست و افزود: مردم عزیز برکات ولایت فقیه را دیدند و اصل انقلاب به برکت ولایت فقیه پیروز شد و در مدت 36 سال گذشته خیمه انقلاب اصل رکین ولایت فقیه بوده است.

وی تصریح کرد: مردم ایران به دنیا اعلام می‌کنند، موضع و حرف ولایت فقیه و مقتدایشان، حرف و موضع خود آنها است.

خارجیان مغرض و ناآگاهان داخلی بدانند جان، گوشت و خون این ملت با ولایت است و از ولایت فقیه جدا نمی‌شود

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: خارجیان مغرض بدانند و ناآگاهان داخلی مطلع باشند که جان و گوشت و خون این ملت با ولایت است و از ولایت جدا نمی‌شود.

وی بیعت با شهیدان را بیعت سوم راهپیمایان دانست و تاکید کرد: این مردم در این راهپیمایی اعلام کردند که مسیر شما پررهرو است و این مسیر همان مسیر راهپیمایی است و همان مسیر را دنبال خواهند کرد.

آیت‌الله خاتمی در ادامه با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن با شکوه و با نشاط ملت ایران، اتمام حجت با غرب است، اظهار داشت: دنیا با ایران اسلامی طرف است و چون می‌دانند ایران ما بمب اتم ندارد و پرچم اسلام در آن به اهتزاز درآمده خیز دشمنی با را نه با ایران بلکه در حقیقت با اسلام برداشته‌‌اند.

وی تصریح کرد: مردم ایران به ویژه آذربایجان تا آخرین قطره خون از ایران اسلامی دفاع کرده و دست برنمی‌دارند.

استکبار و آمریکا توان تحقیر ملت ایران را ندارند

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه طی روزهای اخیر مسئولان آمریکایی لجن پراکنی‌های زیادی کردند و در پی تحقیر ملت بزرگ ایران هستند گفت: آمریکا بداند توان تحقیر ملت ایران را ندارد و ملت عاشورایی درس عزت را از حسین (ع) آموخته و شعارش هیهات مناالذله است.

ملت ایران هیچگاه از تحریم خسته نمی‌شود

وی گفت: می‌خواهند با تحریم ملت ایران را خسته کنند و این در حالی است که ملت ایران دشمنان خود را خسته کرده و می‌کند و خود هیچگاه خسته نخواهد شد.

رهبر انقلاب توطئه غرب در مذاکرات 1+5 را به هم ریخت

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: سومین اتمام حجت این است که در عرصه مذاکرات هسته‌ای‌، مذاکرات به بخش حساس خود رسیده است و آمریکا و 1+5 به دنبال فریب بزرگی توافق دو مرحله‌ای بودند که در مرحله اول کلیات و سپس جزئیات بود تا به اهداف خودشان در مرحله اول رسیده و زیر تمام توافقات بزنند.

آمریکایی‌‌ها نشان داده‌اند به قول و قرارشان پایبند نیستند

خاتمی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند: «مذاکرات باید یک مرحله‌ای باشد و ابتدا تمام تحریم‌ها لغو شود» ادامه داد: رهبر معظم انقلاب توطئه آنها را بر هم ریخت چرا که آمریکایی‌ها نشان داده‌اند به قول و قرار خود پایبند نیستند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: مردم آذربایجان شرقی هم مطیع رهبری هستند و با «شعار ما همه سرباز توایم خامنه‌ای، گوش به فرمان توایم» در راهپیمایی 22 بهمن تبعیت خود را از ولایت نشان دادند.

وی یادآور شد: استکبار و آمریکا احمقانه‌ترین روشی که در این چند سال پیش گرفته‌اند مدام ملت ایران را تهدید می‌کنند و می‌گویند «گزینه‌ها روی میز است»، این در حالی است که در هشت سال دفاع مقدس تمام تهدیدهای نظامی خود را نشان دادند و ایادی آنان در آخر با شکست و ذلت صحنه را ترک کردند.

امام جمعه تهران گفت: ملت ایران، ملتی مقاوم است و ملتی است که آینده خود را ساخته و خواهد ساخت.

وی تاکید کرد: ملت ایران در عزم و اراده همچون فولاد است و از آرمان خود جدا نمی‌شود و دنباله رو مکتب حسینی هستند.

/ 0 نظر / 8 بازدید