با تاکید بر لزوم محاکمه موسوی و کروبی صورت گرفت؛

 «فتنه» هرچه از نقطه آغاز خود فاصله می‌گرفت، به علت برخورد با بصیرت رهبر و هوشیاری مردم، چهره واقعی خود را بیشتر نمایان می‌کرد و از سوی دیگر دشمنان بیرونی که به گواهی اسناد موجود و شواهد آشکار، مدیریت فتنه را برعهده داشتند، با مشاهده حرکت هوشمندانه امام و امت، «تاب مستوری» از دست داده و هر روز پرده دیگری از چهره نفرت انگیز خود و فتنه گران را به ناچار فرو می‌انداختند. اهانت به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله علیه السلام، نفی وجود مبارک حضرت صاحب الزمان (عج)، پاره کردن عکس حضرت امام (ره)، شعار به نفع رژیم صهیونیستی در روز قدس که با دیکته دو روز قبل سایت وزارت خارجه اسرائیل صورت پذیرفت، شعار به نفع آمریکا در روز مبارزه با استکبار جهانی و... سرانجام ماجرای ۲۵ بهمن که آشکارا با اشاره- که نه - با دستور مستقیم و مشترک آمریکا، اسرائیل و انگلیس تدارک شده و به اعتراف صریح «جو بایدن» معاون رئیس جمهور آمریکا در روز ۲۳ بهمن - ۱۲ فوریه- در سنا و تاکید سایت وزارت خارجه اسرائیل- ۲۴ بهمن/۱۳ فوریه- هدف اصلی آن اعتراض به حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم مصر بود و همگان دیدند که دقیقا چنین بود و برای دیرباور‌ترین افراد- عمدتا از خواص- نیز کمترین تردیدی درباره هویت واقعی سران فتنه باقی نگذاشت.

حالا دیگر، محاکمه سران فتنه در دادگاه افکار عمومی پایان پذیرفته است و ارتکاب ده‌ها جنایت از سوی آنان، نظیر «ستون پنجم دشمن بیرونی»، «وطن فروشی»، «مفسد فی الارض»، «قاتل مردم بی‌گناه کوچه و بازار» و... در افکار عمومی مردم با اسناد و دلایل غیرقابل انکار به اثبات رسیده است و اکنون، نوبت محاکمه آنان در دستگاه قضایی کشور است.

دیروز از یک سو دادستان کل کشور بر محاکمه قریب الوقوع سران فتنه تاکید کرد و از سوی دیگر جرج سوروس، در مصاحبه‌ای پراضطراب، نگرانی شدید و عمیق خود و دوستان آمریکایی و اسرائیلی خویش را از محاکمه آنان ابراز داشت.

سران فتنه اگرچه مرده‌اند و به قول «زئیف شف» ژنرال بازنشسته و استراتژیست کهنه کار رژیم صهیونیستی «چوب‌هایی هستند که سوخته و به ذغال تبدیل شده‌اند» و هر چند ننگ خیانت و جنایت را برای همیشه بر پیشانی خود دارند ولی محاکمه علنی آنان به دلایل گوناگون یک ضرورت غیرقابل اجتناب است که پاسخ به خواست توده‌های عظیم مردم، برملا شدن مستند روابط پنهان و آشکار آنان با سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، اسرائیل و انگلیس، تبدیل ماجرای فتنه و ابعاد آن به یک سند محکم تاریخی برای عبرت وطن فروشان و آگاهی نسل‌های آینده و مخصوصا کمک به مردم انقلابی مصر، تونس، یمن، اردن، بحرین، لیبی، عربستان و سایر ملت‌های مسلمان برای شناخت توطئه‌ها و فتنه‌های مشابهی که احتمالا از سوی سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه برای مقابله با انقلاب اسلامی و نوپای آنان تدارک دیده خواهد شد و این فقره اخیر مخصوصا در شرایط کنونی خدمت بزرگی به ملت‌های در حال انقلاب منطقه خواهد بود. نگرانی عمیق و رسما اعلام شده جرج سوروس و سایر مقامات آمریکایی و اسرائیلی از محاکمه سران فتنه نه به خاطر ادامه حیات سیاسی آنان، بلکه وحشت از افشای برخی روابط پنهان مانده سران فتنه با سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه و برملا شدن چرخه ارتباطی و زد و بند‌ها و بده بستان‌های آنان با افراد و حلقه‌هایی است که تاکنون برملا نشده است و هنوز به حیات انگلی خود ادامه می‌دهند.
و اما، علاوه بر ضرورت غیرقابل تردید محاکمه سران فتنه، لازم است که اولا؛ تمامی مراحل این محاکمه به صورت علنی انجام گرفته و بدون سانسور و به صورت زنده از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شود.

ثانیا؛ بدون دغدغه وقت، تمامی موارد جرم همراه با مستندات آن در دادگاه ارائه شده و به مته‌مان نیز مانند معمول و به روال جاری در دستگاه قضایی کشور، وقت آزاد و فرصت فراوان داده شود تا هر چه در چنته دارند بیرون بریزند. چرا که مطابق فرمول مشترک و دیکته شده «جرج سوروس، جین شارپ و ریچارد رورتی» سران فتنه از تن دادن به قانون اکیداً منع شده‌اند و بر پایه دستورالعملی که طراحان کودتاهای مخملی نظیر «هابر ماس» و «تیمورتی‌اش» در ملاقات حضوری با فتنه گران به آنان دیکته کرده‌اند سران فتنه در صورت اجبار به پاسخگویی- نظیر حضور در دادگاه- به طفره رفتن توصیه شده‌اند.

و بالاخره، کیهان آمادگی دارد به عنوان عضوی از خیل عظیم مردم شریف و پاکباخته ایران اسلامی و در صورت امکان به نمایندگی دادستان در دادگاه حضور یافته و با ارائه اسناد و مدارک غیرقابل تردید و عمدتا برگرفته از خود فتنه گران، ابعاد خیانت و جنایات آنان و مخصوصا ماموریت آن‌ها از سوی سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس و اسرائیل را در میدان دید افکار عمومی به چالش قانونی کشانده و اثبات کند.

منبع : کیهان

/ 1 نظر / 5 بازدید
یک ستاره که بر زمین جا مانده

بسم رب المهدی ارواحنا الفداه سلام بر مهدی فاطمه سلام بر منتظران حضرتش فكر مي كني بتوني روزي يك ربع به نيت امام زمان (عج) براي خواندن كتاب آسماني مون وقت بزاري؟ « طرح ۱۲۰ روز انس با قرآن کریم تا روز میلاد مهدی موعود (عج) نذر مهدی موعود(عج) » طرح بدین نحو هست که از ۱۲۰ روز مانده به نيمه ي شعبان هریک از اعضا هر روز يک حزب از قرآن کريم را مي خواند( به نيت شادي آقا و تعجيل در ظهور) و روز بعد حزب بعد و همین طور تا ۱۲۰ روز بعد علاوه بر اينکه در هر روز يک يا چند بار ختم گروهي مي شود خود شخص هم بعد از ۱۲۰ روز يک بار قرآن کريم رو ختم خواهد كرد و روز آخر يا همان روز ۱۲۰ ام روز نيمه ي شعبان است يك انس ۱۲۰ روزه با قرآن آن هم به نيت تعجيل در ظهور امسال این طرح از روز یک شنبه 29 اسفندماه شروع میشه خواندن یک حزب حدودا یک ربع وقت می گیره و مطمئنم که همه ی ما می تونیم این مقدار وقت بزاریم نکته: مهلت ثبت نام فقط تا 20 اسفندماه است برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از چگونگی ثبت نام به وبلاگ « در محضر نور» مراجعه نمایید: http://dar-mahzare-noor.blogfa.com/ التماس دعای فرج به