با ولایت زنده ایم
ملتی که بصیرت نداشته باشد فریب می خورد. امام خامنه ای (روحی فداه)
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: خلیل رنجبر - سه‌شنبه ٦ اردیبهشت ۱۳٩٠

فاطمه زهرا (س)
آن بزرگوار محدثه بود، یعنى فرشتگان بر او فرود مى‏آمدند، با او مأنوس مى‏شدند و سخن مى‏گفتند. این زندگى جهادى فاطمه‏ى زهرا(علیهاالسّلام)است که بسیار عظیم است و فوق‏العاده است و حقیقتاً بى‏نظیر است، و یقیناً در ذهن بشر چه امروز و چه در آینده یک نقطه درخشان و استثنایى است. حضرت فاطمه‏ زهرا(علیه االسّلام) به عنوان یک بانوى بزرگ این فرصت و قدرت را بازیافت تا خود را به بلندترین مرتبه کمال انسانى به اوج نقطه برساند.
دخت گرامى رسول اکرم معماى ناشناخته‏ى ذهن و معارف بشرى است و آن حضرت را فقط با پیامبر اسلام و امیرالمؤمنین مى‏توان مقایسه کرد. در واقع فاطمه‏ى زهرا فجر درخشانى است که از گریبان او، خورشید امامت و ولایت و نبوت درخشیده است. علو درجه‏ى معنوى و ملکوتى ام‏الائمة النجباء حضرت فاطمه‏ى زهرا(سلام‏اللَّه‏علیها) براى ذهن قاصر ما قابل درک نیست.مقام حضرت فاطمه‏ى زهرا در خور آن است که عقول برجسته‏ى انسانهاى بزرگ در آن بیندیشند. [فاطمه‏ى زهرا] آسمان بلند و رفیعى است که در آغوش آن، ستاره‏هاى فروزان ولایت قرار گرفته است. زندگى امیرالمؤمنین و فاطمه‏ى زهرا نمونه است.

مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


دعاي فرج

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

Google


در كل اينترنت
در اين سايت