با ولایت زنده ایم


ملتی که بصیرت نداشته باشد فریب می خورد. امام خامنه ای (روحی فداه)

با تاکید بر لزوم محاکمه موسوی و کروبی صورت گرفت؛

اعلام آمادگی شریعتمداری برای حضور در دادگاه سران فتنه

"بدون دغدغه وقت، تمامی موارد جرم همراه با مستندات آن در دادگاه ارائه شده و به مته‌مان نیز مانند معمول و به روال جاری در دستگاه قضایی کشور، وقت آزاد و فرصت فراوان داده شود تا هر چه در چنته دارند بیرون بریزند. چرا که مطابق فرمول مشترک و دیکته شده «جرج سوروس، جین شارپ و ریچارد رورتی» سران فتنه از تن دادن به قانون اکیداً منع شده‌اند."

 مدیرمسئول روزنامه کیهان در یادداشت امروز (4/12/1389) این روزنامه به بررسی موضوع محاکمه سران فتنه پرداخته است.

حسین شریعتمداری با اشاره به نحوه برخورد امیرالمومنین (ع) با اصحاب فتنه در دوران صدر اسلام، نوشته است: حضرت امیر علیه السلام در خطبه‌ای ضمن اشاره به برخی از ابعاد یکی از فتنه‌های آن دوران خویش و راه برون رفت از آن، درباره علت سکوت -موقت- خود می‌فرمایند «کسی که میوه را قبل از رسیدن و در حالی که هنوز کال و نارس است بچیند مانند کشاورزی است که در زمین دیگری کشت کرده است» (خطبه ۵ نهج البلاغه) حضرت امیر (ع) در این کلام که مانند همه بیانات ایشان «حکیمانه» و راهگشاست، از یکسو سکوت خود را «موقت» معرفی می‌کنند و از سوی دیگر با توجه به غبارآلودگی فضا که باز هم به قول ایشان یکی از ویژگی‌های فتنه است، بازگو کردن واقعیت‌ها را به فرو نشستن غبار‌ها و آشکار شدن واقعیت‌ها برای همگان موکول می‌فرمایند. این سخن هم از آن امام بزرگوار است که «فتنه‌ها وقتی از راه می‌رسند شبهه می‌آفرینند و با حق شباهت دارند ولی هنگامی که پشت می‌کنند- پایان می‌پذیرند - حقیقت آنگونه که هست آشکار می‌شود. (خطبه۹۳نهج البلاغه)

فتنه ۸۸ نیز اگرچه ابعادی گسترده‌تر از تمامی فتنه‌های ۳ دهه اخیر داشت و تمامی دشمنان ریز و درشت اسلام و انقلاب از داخل و خارج کشور در آن حضور مستقیم و بی‌پرده داشتند ولی از قاعده یاد شده مستثنا نبود و دقیقاً با‌‌ همان فرمول که امیرمومنان (ع) ارائه فرموده‌اند انطباق داشت. سران داخلی فتنه با مدیریت بیرونی و بی‌پرده مثلث آمریکا، اسرائیل و انگلیس در حالی به صحنه آمده بودند که در آغاز پرچم اسلام و امام و انقلاب را در دست داشتند! «علی زمان» اما - که خدایش به ظهور مراد غایبمان (ع) متصل گرداند - بلافاصله «نیزه داران معاویه» را شناخت. همان‌ها بودند که در «بدر» با قرآن و رسول خدا (ص) جنگیده بودند و اکنون در «صفین» زیر پاره‌های قرآن سنگر گرفته و با شمشیر آخته به قرآن ناطق تاخته بودند! فضا، ولی، مه آلود و غبارگرفته بود و همگان را چراغ مه شکن و نگاه غبار شکاف نبود. آنان که بصیرت بیشتری داشتند، خروش برداشتند که حرامیان را مهلت ندهید، «علی زمان» اما که درایت از امیرمومنان (ع) به ارث برده بود،‌‌ همان سخن حکیمانه مولای متقیان را برکام دل می‌سرود «کسی که میوه را قبل از رسیدن و در حالی که هنوز کال و نارس است بچیند، مانند کشاورزی است که در زمین دیگری کشت کرده است» هشدار می‌داد که مبادا به غفلت در زمین دشمن به بازی گرفته شوید! او جرج سوروس صهیونیست را می‌دید که پارچه‌ای وام گرفته از رنگ سبز جین شارپ -‌‌ همان کاخ سبز معاویه - را به خاتمی سپرده است تا «سبزی» آن را به «گنبد سبز» رسول خدا (ص) تشبیه کرده و بر گردن موسوی  -‌‌ همان اشعث بن قیس که با یهودیان پیمان پنهان داشت - بیندازد و ننگ وطن فروشی و خیانت را به فریب «رنگ» هموار کند. توده‌های عظیم مردم که در مکتب امام راحل (ره) و خلف حاضر او بصیرت آموخته و در کوران فتنه‌های پیشین آبدیده شده بودند، به وضوح می‌دیدند که فرعونیان، با نفوذ به میان قوم موسی، بار دیگر «گوساله سامری» را به رقص آورده‌اند، اما هنوز بودند کسانی که در فضای گرگ و میش فتنه، «گرگ»‌ها را به تمام قد تشخیص نداده بودند. جلودار این همه را می‌دید، در خشت خام و عجب آنکه برخی از خواص در آینه صاف هم نمی‌دیدند. و این فاصله پرناشدنی میان «ولی فقیه» با دیگران است. جلودار باید صبر می‌کرد تا بقیه از راه ماندگان هم برسند. مانند مولایش و مولایمان حضرت امیر مؤمنان (ع) که با تحمل خار در چشم و استخوان در گلو، بصیرت افزایی دیگران را دنبال می‌فرمود.

بقیه در ادامه مطلب


 «فتنه» هرچه از نقطه آغاز خود فاصله می‌گرفت، به علت برخورد با بصیرت رهبر و هوشیاری مردم، چهره واقعی خود را بیشتر نمایان می‌کرد و از سوی دیگر دشمنان بیرونی که به گواهی اسناد موجود و شواهد آشکار، مدیریت فتنه را برعهده داشتند، با مشاهده حرکت هوشمندانه امام و امت، «تاب مستوری» از دست داده و هر روز پرده دیگری از چهره نفرت انگیز خود و فتنه گران را به ناچار فرو می‌انداختند. اهانت به ساحت مقدس حضرت اباعبدالله علیه السلام، نفی وجود مبارک حضرت صاحب الزمان (عج)، پاره کردن عکس حضرت امام (ره)، شعار به نفع رژیم صهیونیستی در روز قدس که با دیکته دو روز قبل سایت وزارت خارجه اسرائیل صورت پذیرفت، شعار به نفع آمریکا در روز مبارزه با استکبار جهانی و... سرانجام ماجرای ۲۵ بهمن که آشکارا با اشاره- که نه - با دستور مستقیم و مشترک آمریکا، اسرائیل و انگلیس تدارک شده و به اعتراف صریح «جو بایدن» معاون رئیس جمهور آمریکا در روز ۲۳ بهمن - ۱۲ فوریه- در سنا و تاکید سایت وزارت خارجه اسرائیل- ۲۴ بهمن/۱۳ فوریه- هدف اصلی آن اعتراض به حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم مصر بود و همگان دیدند که دقیقا چنین بود و برای دیرباور‌ترین افراد- عمدتا از خواص- نیز کمترین تردیدی درباره هویت واقعی سران فتنه باقی نگذاشت.

حالا دیگر، محاکمه سران فتنه در دادگاه افکار عمومی پایان پذیرفته است و ارتکاب ده‌ها جنایت از سوی آنان، نظیر «ستون پنجم دشمن بیرونی»، «وطن فروشی»، «مفسد فی الارض»، «قاتل مردم بی‌گناه کوچه و بازار» و... در افکار عمومی مردم با اسناد و دلایل غیرقابل انکار به اثبات رسیده است و اکنون، نوبت محاکمه آنان در دستگاه قضایی کشور است.

دیروز از یک سو دادستان کل کشور بر محاکمه قریب الوقوع سران فتنه تاکید کرد و از سوی دیگر جرج سوروس، در مصاحبه‌ای پراضطراب، نگرانی شدید و عمیق خود و دوستان آمریکایی و اسرائیلی خویش را از محاکمه آنان ابراز داشت.

سران فتنه اگرچه مرده‌اند و به قول «زئیف شف» ژنرال بازنشسته و استراتژیست کهنه کار رژیم صهیونیستی «چوب‌هایی هستند که سوخته و به ذغال تبدیل شده‌اند» و هر چند ننگ خیانت و جنایت را برای همیشه بر پیشانی خود دارند ولی محاکمه علنی آنان به دلایل گوناگون یک ضرورت غیرقابل اجتناب است که پاسخ به خواست توده‌های عظیم مردم، برملا شدن مستند روابط پنهان و آشکار آنان با سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا، اسرائیل و انگلیس، تبدیل ماجرای فتنه و ابعاد آن به یک سند محکم تاریخی برای عبرت وطن فروشان و آگاهی نسل‌های آینده و مخصوصا کمک به مردم انقلابی مصر، تونس، یمن، اردن، بحرین، لیبی، عربستان و سایر ملت‌های مسلمان برای شناخت توطئه‌ها و فتنه‌های مشابهی که احتمالا از سوی سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه برای مقابله با انقلاب اسلامی و نوپای آنان تدارک دیده خواهد شد و این فقره اخیر مخصوصا در شرایط کنونی خدمت بزرگی به ملت‌های در حال انقلاب منطقه خواهد بود. نگرانی عمیق و رسما اعلام شده جرج سوروس و سایر مقامات آمریکایی و اسرائیلی از محاکمه سران فتنه نه به خاطر ادامه حیات سیاسی آنان، بلکه وحشت از افشای برخی روابط پنهان مانده سران فتنه با سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه و برملا شدن چرخه ارتباطی و زد و بند‌ها و بده بستان‌های آنان با افراد و حلقه‌هایی است که تاکنون برملا نشده است و هنوز به حیات انگلی خود ادامه می‌دهند.
و اما، علاوه بر ضرورت غیرقابل تردید محاکمه سران فتنه، لازم است که اولا؛ تمامی مراحل این محاکمه به صورت علنی انجام گرفته و بدون سانسور و به صورت زنده از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شود.

ثانیا؛ بدون دغدغه وقت، تمامی موارد جرم همراه با مستندات آن در دادگاه ارائه شده و به مته‌مان نیز مانند معمول و به روال جاری در دستگاه قضایی کشور، وقت آزاد و فرصت فراوان داده شود تا هر چه در چنته دارند بیرون بریزند. چرا که مطابق فرمول مشترک و دیکته شده «جرج سوروس، جین شارپ و ریچارد رورتی» سران فتنه از تن دادن به قانون اکیداً منع شده‌اند و بر پایه دستورالعملی که طراحان کودتاهای مخملی نظیر «هابر ماس» و «تیمورتی‌اش» در ملاقات حضوری با فتنه گران به آنان دیکته کرده‌اند سران فتنه در صورت اجبار به پاسخگویی- نظیر حضور در دادگاه- به طفره رفتن توصیه شده‌اند.

و بالاخره، کیهان آمادگی دارد به عنوان عضوی از خیل عظیم مردم شریف و پاکباخته ایران اسلامی و در صورت امکان به نمایندگی دادستان در دادگاه حضور یافته و با ارائه اسناد و مدارک غیرقابل تردید و عمدتا برگرفته از خود فتنه گران، ابعاد خیانت و جنایات آنان و مخصوصا ماموریت آن‌ها از سوی سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس و اسرائیل را در میدان دید افکار عمومی به چالش قانونی کشانده و اثبات کند.

منبع : کیهان

   + خلیل رنجبر - ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٥ اسفند ۱۳۸٩