با ولایت زنده ایم
ملتی که بصیرت نداشته باشد فریب می خورد. امام خامنه ای (روحی فداه)
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: خلیل رنجبر - چهارشنبه ۱٥ دی ۱۳۸٩

شبکه ایران : کوچکترین پسر شاه مخلوع ایران هم دست به خودکشی زد.

"علیرضا پهلوی" روز گذشته در خانه خود در شهر بوستون آمریکا دست به خودکشی زد تا او هم به خواهرش "لیلا پهلوی" بپیوندد؛ خواهری که چند سال پیش و در انگلیس دست به خودکشی زده بود.

وب سایت رسمی خانواده مخلوع سلطنتی ضمن تایید این خودکشی، در اطلاعیه‌ای بامزه، علت خودکشی پسر شاه مخلوع را نگراتی از اوضاع نامناسب ایران نامیده است!

در این بیانیه نوشته شده است: «شادروان، همچون میلیون‌ها جوان ایرانی، از آنچه که به ناروا بر میهن عزیزش می‌گذشت، سخت آزرده و غمگین بود و نیز هیچگاه خاطرۀ دردناک مرگ پدر و خواهر عزیزش او را رها نکرد.»

البته هنوز جزئیات بیشتری از علت خودکشی علیرضا پهلوی منتشر نشده است؛ هر چند برخی فعالان سیاسی معتقدند ناامیدی از براندازی نظام ایران و دست یافتن به جایگاه سابق سلطنت، یکی از عوامل مهمی است که وابستگان محمدرضا پهلوی را دچار یاس و ناامیدی می‌کند که نهایتا منجر به خودکشی این افراد می‌شود.

گفتنی است پیش از این، لیلا پهلوی در ۲۰ خرداد ماه سال ۱۳۸۰ در هتلی در لندن با مصرف داروهای خواب آور دست به خودکشی زد. او در فرانسه دفن شده است.

مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


دعاي فرج

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

Google


در كل اينترنت
در اين سايت