با ولایت زنده ایم


ملتی که بصیرت نداشته باشد فریب می خورد. امام خامنه ای (روحی فداه)

سوال های یامین پور از میر حسین موسوی

وحید یامین پور که در باره برنامه های تلویزیونی دیروز امروز فردا به مخاطبان خود پاسخ می داد در پاسخ به یکى از مخاطبان که از وى سوال کرد؛اگر به شما بگویند برو با موسوى مصاحبه کن چه سوالاتى می پرسید؟جواب داد از او مى پرسم که: چه کسى واقعاً توهم بى شمار بودن و اکثریت بودن را انداخت در ذهنتان؟

چرا بعد از اعلام نتایج و اعتراض تان به نتیجه انتخابات، دعوت صدا و سیما را براى انجام مصاحبه یا مناظره قبول نکردید؟

شما حدود ساعت ٢١ جمعه ٢٢ خرداد، در حضور خبرنگاران گفتید پیروز این انتخابات هستید. در شرایطى که هنوز رأى گیری جریان داشت و صندوقى شمارش نشده بود،چطور از نتیجه انتخابات مطلع و مطمئن بودید؟

آیا از بزرگان سیاسى نظام کسى هم با شما تماس داشت و در توهم شما موثر بود؟

چرا به دعوت شوراى نگهبان براى بررسى اعتراض تان جواب رد دادید و براى نظارت برباز شمارى تصادفى صندوقها نماینده اى معرفى نکردید؟

چرا پیش از انتخابات، دائم دم از تبعیت از ولایت مى زدید و پس از آن پشت پا زدید به همه چیز؟

رابطه شما با ترور مبهم شهید آیت چیست؟

چرا همسر شما بلافاصله با بى بى سى مصاحبه کرد و چرا تمام برنامه هاى سیاسى شما با حمایت و مدیریت رسانه هاى صهیونیستى و آمریکایى جلو رفت؟

چطور شما در سال ٧٨ آقاى هاشمى را خائن مى نامید و در سال ٨٨  ایشان را به عنوان پدر خوانده خودمی پذیرید؟!

چرا پس از آنکه براى اثبات تقلب نتوانستید مدرکى بدهید ابراز پشیمانى نکردید؟

اگر در انتخابات مجدد شما پیروز مى شدید و این بار طرفداران رقیب تان می ریختند توى خیابان و تقاضاى ابطال نتیجه و تکرار رأى را می کردند، آن وقت چه باید مى کردیم؟

چند صد میلیارد پول تبلیغات انتخاباتى تان را از کجا آوردید؟

نظرتان راجع به حمایت شدید اوباما، نتانیاهو، مسعود رجوى، ربع پهلوى و دیگر سران کفر و استکبار و نفاق از شما چیست؟ شما چه کرده اید که اینقدر مورد علاقه فرارى ها و منافقان داخلى قرار گرفته اید؟

چرا بر خلاف مشى امام پس از ٢٢ سال خود را مرید شیخ ... -منتظرى- معرفى کردید؟ این آیا همان التزامتان به راه امام)ره) بود؟

وقتى دروغهاى شما درباره سعیده پورآقایى، ترانه موسوى، احمد کارگرنجاتى، علیرضا توسلى و فاطمه براتى و دیگر نمایشهاى مضحک تان برای کشته سازی و مظلوم نمایى لو رفت چه حسى داشتید؟

نظرتان راجع به اظهار نظرهاى خلاف اسلام همسر مکرمه تان درباره حقوق زنان چیست؟

وقتى همسرتان آن اظهارنظرهاى مسخره را در اثبات تقلب در انتخابات در بى بى سى مطرح کرد(لرها... ترک ها (… چه حسى داشتید؟ هنوز معتقدید او روشنفکرترین زن ایرانى است؟!

شما که از عکس ۴ ×٣سیاه و سفید همسرتان در تلویزیون غیرتى شدید، نظرتان درباره حضور جالب(!)  همسرتان در مجامع بزن و بکوب جوانهاى بالاشهرى چیست؟

وقتى در  » 9 دی «میلیونها نفر در سراسر کشور با لباس عزادارى براى سیدالشهداء(ع(شما را یزیدى و منافق خواندند چه حسى داشتید؟

نظرتان راجع به هتک حرمت مقدسات توسط طرفداران تان چیست؟

الان پس این همه واقعه ریز و درشت، اگر برگردیم به دو سال پیش آیا مجدداً حاضر هستید به عنوان نماینده تمام اپوزیسیون و ضد انقلاب هاى داخل خارج، کاندیداى انتخابات ریاست جمهورى شوید؟

منبع : هفته نامه صبح صادق شماره 472

   + خلیل رنجبر - ۱٢:٢٠ ‎ب.ظ ; جمعه ٢۱ آبان ۱۳۸٩