با ولایت زنده ایم


ملتی که بصیرت نداشته باشد فریب می خورد. امام خامنه ای (روحی فداه)

انحرفات دینی و شیطان پرستی

خداوند تبارک تعالی در سوره یس آیات 60 و 61 می فرمایند : آیا با شما عهد نکردیم ای فرزندان آدم که شیطان را نپرستید . که او برای شما دشمنی آشکار است ؟! و مرا بپرشتید که راه مستقیم این است ؟!

یکی از خطرناکترین شیوه های غربیا ن برای تخریب اعتقادات مذهبی ، انحراف در عقاید مردم و مبارزه با پیشرفت های علمی ، اجتماعی و اخلاقی جوانان ، بوسیله اشاعه فساد از طریق فرقه های ساختگی دینی و مذهبی است.

از جمله افراطی ترین و در عین حال منحرفترین این فرقه ها و گروه های ضد ادیان الهی که خود در قالب های جذاب و جوان پسند ارائه می دهند ، شیطان پرستان هستند.

آنها با پوشیدن لباس های ناهمگوم ، آرایشهای عجیب و متفاوت مو ، حرکات و رفتارهای زننده و انجام مراودات خشن در رفتارهای اجتماعی ، در جامعه خود نمایی می کنند.مد و موسیقی بزرگترین حربه شیطان پرستان برای اغفال جوانان کشورمان است و به این وسیله مخاطبان خود را به دام می کشند.


اهداف و سیاستهای شیطان پرستان

شیطان پرستان به منظور مبارزه با خدا و دین و مقدسات اهداف زیر را دنبال می کنند:

1 – تهی سازی فرهنگی جوانان

2 – ترویج پرخاشگری ، عصبانیت ، جنون سرعت در رانندگی ، انزوا طلبی ، تشویق رفتارهای غیر انسانی ، خشم و خشونت ، انتقام جویی و نظایر این رفتارها

3 – ایجاد بحران هویت و تنش در زندگی اجتماعی و خانوادگی

4 – گسترش بیماریهای روحی و روانی و احساس بیهودگی و بی هویتی و پوچی

5 – گریز از تفکر معنوی و منطقی

6 – حذف دین از صحنه زندگی اجتماعی

7 - اضمحلال خانوادگی و بی پناهی اعضا به ویژه فرزندان

8 – شکل دادن رفتارهای کجرو و جامعه ستیز و قانون گریز و نافرمانی اجتماعی

9 – ناخن کشی ، خون ریزی ، خودکشی و فدا کردن جمعی خود در راه شیطان

شیوه ها و ترفندها

شما عزیزان باید بدانید که اکثر چوانان ، از ماهیت شیطان پرستان و عوامل برگزار کننده مراسم های آمها اطلاعی ندارند و صرفا به قصد شرکت در پارتی ها و میهمانی های شبانه گرد هم آمده و زمینه های اغفال و گمراهی و انحرافشان فراهم می آید.

آیا می دانید هدایت شبکه شیطان پرستان در ایران از طریق عناصر رژیم صهیونیستی  مستقر در کشور امارات و حمایت مالی آنان صورت می گیرد ؟

آیا می دانید این گروها نزدیکی زیادی با جادوگری دارند و بیشتر از همه خود را در قالب گروهای موسیقی به جوامع دنیا معرفی می کنند؟

آیا می دانید آمریکا در سال گذشته مبلغ هفت میلیارد دلار چهت فعالیتهای تبلیغاتی گروه های شیطان پرست اختصاص داده است ؟

شیوه های تبلیغ شیطان پرستان

عمده شیوه های تبلیغی و رفتاری گروه های  شیطان پرستی چنین است :

1 – انتشار پوسترهای جذاب و گمراه کننده  ، نشر و توزیع سی دی و کارت های زشت و مبتذل .

2 – گسترش سایت ها و وبلاگ های شیطان پرستی بطور مستقیم و یا غیر مستقیم و برقراری ارتباط از این طریق .

3 – تبلیغ و اطلاع رسانی از طریق پارتیهای شبانه و ملاقاتهای خصوصی بویژه در مناطق مرفه نشین شهرهای بزرگ.

4 – بهره گیری از اینترنت با نفوذ به تالارهای گفتگو و چت روم.

علائم شیطان پرستان

1 – استفاده از موزیک های تند و موهای بلند و ساختن تیپ جنس مخالف ، آرایشهای زنانه برای مردان ، استفاده از مشروبات الکلی و خوردن خون ، استعمال مواد مخدر و روان گردان .

2 – تمسخر ادیان الهی بویژه احکام نورانی اسلام از هر طریق ممکن .

نمادهای شیطان پرستان

در بررسی نمادهای متعلق به شیطان‌پرستی خط بسیار  روشنی از ارتباط صهیونیسم و شیطانیسم به وضوح قابل مشاهده است از نمادهای شسیطان پرستان می توان به (، تصاویر بر روی نگین انگشتر ، ‌گردنبند دست‌بندها ، پیراهن  ، شلوار ،  کفش ،‌ ادکلن ، ساعت و ...) اشاره کرد.

1 - کلمه (Satanism) در وسط دایره با پنتاگرام ستاره صبح یا پنج ضلعی

2 – یک سمبل با عنوان (شماره تلفن شیطان ) که توسط گروههای هوی متال وارد ایران اسلامی  شده است عدد 666

 

3 - صلیب وارونه : این نماد و حکایت وارونه شدن دین مسیحیت است و عمدتا به استهزاء گرفتن این دین است.

4 – چرخ خورشید یا صلیب شکسته  : این نماد دینی از برخی فرهنگ ها همچون بودایی ها و مقبره سلتی و یونانی  بر جای مانده است ، لازم به توضیح است که این نماد سال ها بعد توسط هیتلر بکار رفت .

5 – چشمی  بالای ستاره صبح  در حال نگاه به همه جا : شیطان پرستان اعتقاد دارند که این چشم شیطان است که بر همه جا اشراف و نظارت دارد

6 – تبر وارونه :  با توجه به اینکه تبر رو به بالا نماد عدالت در روم باستان به شمار می آید شیطان پرستان تبر رو به پائین را به عنوان نماد ضد عدالت انتخاب کرده اند.

راه کارهای مقابله شیطان پرستان

1 – در هر پدیده ناهنجار اجتماعی دوست ناباب عامل اصلی بوجود آورنده معضل و مشکلات برای جوانان است . پس توجه داشته باشید با چه کسانی رفیق هستید و به چه میهمانی هایی شما را دعوت می کنند.

2 – به محض گرفتار شدن و یا اطلاع از اینگونه مجالس و محافل و دوستان شیطانی والدین را مطلع نمائید و بلافاصله به مراکز انتظامی و امنیتی اطلاع دهید.

   + خلیل رنجبر - ۱٢:۱٤ ‎ب.ظ ; جمعه ۱٠ مهر ۱۳۸۸