با ولایت زنده ایم
ملتی که بصیرت نداشته باشد فریب می خورد. امام خامنه ای (روحی فداه)
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: خلیل رنجبر - جمعه ٢۳ تیر ۱۳٩٦
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا باهنر رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری عصر امروز در نشست خبری در خبرآنلاین در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه شما در زمانی اصلاح طلبان را به خوش خیم و بد خیم تقسیم کردید رابطه دولت دوم روحانی با اصلاح طلبان بدخیم چگونه خواهد بود؟ اظهار کرد: یک سری از اصلاح طلبان جز هنجارشکنان و فتنه گران بودند این بدان معنی نیست که ما بخواهیم همه اصلاح طلبان را به یک چوب برانیم اما به هر حال فتنه گران از درون اصلاح طلبان بیرون آمدند.
وی افزود: تا زمانی که برخی تکلیف خود را با فتنه مشخص نکنند، نه به مصلحت دولت و کشور است و نه اساسا ممکن است که دولت بخواهد از میان این ها کابینه را انتخاب کند.
باهنر تصریح کرد: البته برخی تحلیل گران از مواضع گذشته خود عدول کردند. برخی در دهه ۷۰ مردم را تشویق می کردند که در انتخابات شرکت نکنند اما الان خودشان یکی از مشوقان حضور در انتخابات هستند.
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


دعاي فرج

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

Google


در كل اينترنت
در اين سايت