با ولایت زنده ایم


ملتی که بصیرت نداشته باشد فریب می خورد. امام خامنه ای (روحی فداه)

راه هدایت

باخامنه ای کسی نگرددگمراه

اودرشب فتنه می درخشدچون ماه

درهرنفسم برای اومی خوانم

لاحول ولاقوت الابالله

   + خلیل رنجبر - ٤:۳٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٩ فروردین ۱۳۸٩

فرازهایى از نامه عرفانى حضرت امام خمینی (ره): نامه (2)

بسم الله الرحمن الرحیم
از این مخلوقات میان تهى ، پوچ و هیچ ، باکى نداشته باش و چشم امیدى هرگز به آنها مبند، که چشم داشتن به غیر او شرک است و باک از غیر او جل و علا و کفر.
پسرم ! تا نعمت جوانى را از دست ندادى فکر اصلاح خود باش که در پیرى همه چیز را از دست مى دهى ، یکى از مکاید شیطان که شاید بزرگترین آن باشد، که پدرت بدان گرفتار بوده و هست - مگر رحمت حق تعالى دستگیر او باشد - استدراج است .
در عهد نوجوانى شیطان باطن ، که بزرگترین دشمنان اوست ، او را از فکر اصلاح خود باز مى دارد، و امید مى دهد که وقت زیاد است ، اکنون فصل برخوردارى از جوانى است ، و هر آن و هر ساعت و هر روز که بر انسان مى گذرد، درجه درجه او را با وعده هاى پوچ از این فکر باز مى دارد تا ایام جوانى را از او بگیرد، و آنگاه که جوانى رو به اتمام است ، او را به امید اصلاح در پیرى سرخوش مى کند و در ایام پیرى نیز این وسوسه شیطانى از او دست نکشد، و وعده توبه در آخر عمر مى دهد، و در آخر عمر و شهود موت ، حق تعالى را در نظر او مبغوض ترین موجود جلوه مى دهد که محبوب او که دنیاست از دستش گرفته است ، این حال اشخاصى است که نور فطرت در آنها به کلى خاموش نشده است ، و اشخاصى هستند که غرقاب دنیا بر آنها را از فکر اصلاح دور نگهداشته ، و غرور دنیا سرتا پاى آنان را فراگرفته است من خود چنین اشخاصى را در اهل علم اصطلاحى دیده ام و اکنون بعض آنها در قید حیاتند و ادیان را هیچ و پوچ مى دانند.
پسرم ! توجه کن که هیچ یک از ما نمى تواند مطمئن باشد که به این دام شیطانى نیفتد. عزیزم ! ادعیه ائمه معصومین را بخوان و ببین که حسنات خود را سیئات مى دانند، و خود را مستحق عذاب الهى مى دانند، و به جز رحمت حق به چیزى نمى اندیشند، و اهل دنیا و آخوندهاى شکم پرور این ادعیه را تاویل مى کنند، چون حق جل و علا را نشناخته اند.

.....................................................................

محرم راز، سفارش نامه حضرت امام قدس سره به جناب احمد آقا در تاریخ 27 ربیع الثانى 1408

   + خلیل رنجبر - ٤:۳٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٢٦ فروردین ۱۳۸٩

یاد مرگ، حقیقت می آورد

علی (ع) در خطبه های نهج البلاغه کمتر خطبه ای است که یاد مرگ را گوشزد نکند : مرگ را فراموش نکنید ، بزرگترین علاج امراض دل و هواهای نفسانی است ، اگر کسی این حقیقت ، یعنی یاد مرگ را که حضرت امیرالمومنین (ع) سفارش میفرماید فراموش نکند ، راه را برای اصلاح خود باز کرده است. شب که به خانه میروی ، این معنی را فراموش نکن که شاید صبح جنازه ات را از در خانه بیرون بردند و صبح که از خانه بیرون می آیی ، فراموش نکن که ممکن است دیگر به خانه برنگردی. اگر یاد مرگ همیشه در ذهن ما باشد ، حسد ، بخل ، حرص ، نفاق ، کینه ، وسواس و غفلت دیگر برای چه ؟ من که معلوم نیست فردا باشم یا نه چرا (برای مال دنیا ) حرص بزنم ، چرا برای هیچ و پوچ خودم و دیگران را ناراحت نمایم .

....................................................

از سخنان شهید آیت الله دستغیب (ره) برگرفته از کتاب استعاذه صفحه 55

   + خلیل رنجبر - ٧:۳٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢۳ فروردین ۱۳۸٩

چگونه با خیالات سکسی خود مبارزه کنیم ؟

درمان و ترک خیال پردازی های سکسی

اگر از کسانی هستید که مدتی طولانی است درگیر افکار جنسی و خیال پردازی های سکسی هستید ، شما هرگز در ابتدای کار نمی توانید ، خود را از این خیال پردازی ها بازدارید، مگر آن که جایگزین مناسبی را برای آن در نظر بگیرید . باید افکار و خیالات جنسی و داستان هایی سکسی را که در ذهن خود می پرورید را با فکر دیگری جایگزین کنید . این جایگزین هر چه هست ، باید
آن قدر برایتان جذاب باشد که تمام فکر و ذهن شما را مشغول کند . بدیهی است که تشخیص آن با خودتان است . ممکن است خواندن کتاب یا رمان برای شما جذاب باشد. در این مثال شما رمان مورد نظر را انتخاب کرده (مثلا رمان سارا کورو برای خانم ها)، و هر روز چند دقیقه صبح و شب (بعد و قبل از خواب) و همچنین در طول روز در اوقات بیکاری به مطالعه آن می پردازید. بدین ترتیب ذهن شما به جای سیر در خیالات سکسی ، در شخصیت ها ، اتفاقات و موضوع داستان یا کتابی که آن را مطالعه کرده اید ، درگیر خواهد شد.
یک نکته مهم : دقت کنید جایگزینی را که انتخاب می کنید تحریک کننده نباشد و شما را دوباره به وضع سابق برنگرداند. در این باره من تعدادی از کتاب ها و رمان های سالم را برای شما در همین سایت معرفی می کنم.
موضوع دیگری که شما را از خیالات سکسی و حتی خود ارضایی باز می دارد یاد مرگ و قیامت است . به طور کلی یکی از مشکلات اساسی که موجب گناه و رفتارهای نادرستی همچون خودارضایی می شود ، ذهن آلوده و آکنده از خواطر است . یاد مرگ به پاک شدن ذهن و نفی خواطر کمک می کند . با نفی خواطر قلب به تسخیر خود انسان در می آید و ضمیر آلوده پاک می گردد . به توصیه عارفان و اساتید اخلاق ، یاد مرگ برای ریشه کن کردن و اصلاح بسیاری از صفات زشت در انسان به عنوان یک داروی اعجازگر عمل می کند.
در روایتی از پیامبر اسلام درباره یاد مرگ آمده است که اگر کسی روزانه بیست بار به یاد مرگ باشد با شهیدان جنگ بدر در یک درجه قرار می گیرد.
چگونه به مرگ فکر کنیم ؟
الف - فکر کنیم که مرگ هر لحظه ممکن است ما را در خود بگیرد. دوستی برایم
sms فرستاده بود . در ابتدا با هنرمندی تصویر یک ساعت را درج کرده بود و بعد نوشته بود برای دیدن تو لحظه ها را می شمارم و در پایان نوشته بود : قربانت عزرائیل . حقیقتا همین طور است . اگر بدانیم که هزاران نفر هر لحظه به طور ناگهانی با سکته و ... از دنیا می روند ، طور دیگری عمل خواهیم کرد. تا می خواهید مشغول خود ارضایی شوید به خودتان بگویید اگر خداوند در همین لحظه جان مرا بگیرد ، چه؟ اگر در همین لحظه سقف خانه روی من بریزد ، بمیرم و مردم جسد مرا در حالی که برهنه ام و دستم روی آلتم است ، کشف کنند ، چه آبرویی برایم خواهد ماند ؟ یکی از رفقا در جریان زلزله بم برای بیرون آوردن اجساد رفته بود. ماجراهایی تعریف می کرد که سر آدم سوت می کشید. در جایی عده ای زن و مرد در حال ... آوار بر سرشان فرود آمده بود! مگر آنها ، حتی چند ثانیه قبل از مرگشان می دانستند که به زودی خواهند مرد؟ باور کنید بسیاری از آنها که الان مرده اند فکر می کردند سال ها بعد از این زنده می مانند و نقشه ها برای خود و زندگیشان کشیده بودند. اما حضرت عزرائیل با کسی شوخی ندارد . مرگ هم خبر نمی کند. اگر مرگ ناگهانی امکان دارد ، پس چرا ما باید از این بابت خاطر جمع باشیم ؟! حواسمان را جمع کنیم و به این مساله زیاد فکر کنیم.
ب- به سختی مرگ فکر کنیم . شاید شنیده باشید که مرگ افراد صالح به راحتی بوییدن یک گل است و امثال آن. ولی صالح داریم تا صالح . می دانید در روایات در کیفیت مرگ چه توصیف هایی شده و جان کندن به چه تشبیه شده است ؟ آمده مرگ برخی از افراد مانند این است که میله سرخ شده در آتش را در میان پشمی نمناک قرار دهند و سپس آن را به سختی از میان آن بیرون بکشند. تصورش را بکنید . اصلا همه چیزتان غلاف می شود. با فکر کردن به نحوه مرگ هر چه
خیال است از ذهن انسان می پرد ، چه رسد به سکس و این حرف ها. در باره جان کندن برخی دیگر گفته اند مانند این است که شاخه پرخاری را به درون آدمی فرو کنند به طوری که هر خاری به رگی فرو رود . مساله به همین ختم نمی شود . بلکه بعد از فرو رفتن خارها شخص نیرومندی با شدت هر چه بیشتر این شاخه را بیرون بکشد به طوری که رگ و ریشه انسان با خار ها بیرون بیایید.

دوست عزیز در همان لحظه ای که می خواهی به خود ارضایی یا گناهی دیگر در خلوت مشغول شوی اگر احتمال دهی الان ممکن است یکی از ماموران پلیس 110 بیایید داخل و به تو 5 ضربه شلاق بزند، با سرعت هر چه بیشتر فرار را بر قرار ترجیح می دهی . صبر کن هنوز نیامده فقط احتمال دادی. اما فکر کن اگر فرشته مرگ سر برسد چه ؟ عزرائیل که از در و دیوار تو نمی آید تا با سر وصدا باشد یا آژیر که نمی کشد. همان جا در حمام ، اتاق یا ... کنارت نشسته است و با تاسف برایت سر تکان می دهد و تا اراده کند ، جانت رفته.
دوست خوبم ، لازم نیست بگویم . خودت می دانی هر عضوی که روح ندارد ، درد هم ندارد. اگر کسی به شما بگوید سر موی من درد می کند، به او می خندی. چون تنها اجزایی که روح دارند ، درد هم دارند و شما دردش را احساس می کنی. اگر پوست شما زخم شود یا بسوزد بسته به شدت آسیب ، درد کم و زیاد می شود. اگر عضو مهمتری آسیب ببیند مثل قلب ، کلیه یا ... به تناسب درد هم بیشتر و فراگیرتر خواهد شد. حالا فرض کن تمام رگ ها و اعضای بدن تو تحت شکنجه قرار بگیرد! ببین عجب دردی در وجودت خواهد پیچید. حالا از اعضای بدنت بگذر . فکر کن اگر شکنجه مستقیما به خود روح وارد شود ، بدون هیچ واسطه ای. کاری به جسم قلب و کلیه و ... نداشته باش. اگر روح قلب و دست وپا و رگ ها و ...از فرق سر تا آخرین جزء پا شکنجه شود، ببین آن وقت چه می شود. سلمان فارسی کرامتی کرد و مرده ای را زنده کرد. طرف هم آدم خوبی بود. ازش پرسید بگو ببینم ، چه جوری مردی؟ گفت: باور کن اگر بدن مرا با قیچی می بریدند ، یا به اعضا و استخوان هایم اره می کشیدند، راحت تر بودم . با این که از اهل خیر و سعادت بودم ، اما یک مرتبه دیدم یک شخص تنومندی با نگاهی تند در میان آسمان و زمین ظاهر شد. تا به چشم و زبان و گوش من اشاره کرد ، کور و لال و کر شدم. بعد این فرشته مرگ به من گفت : مژده باد که تو از نیکوکاران هستی. سپس به من نزدیک شد و شروع کرد به گرفتن روح من. روح مرا از هر عضوی که می گرفت به اندازه کسی که از آسمان بیفتد در رنج بودم . همین طور قبض روح کرد تا رسید به سینه ام. یک مرتبه روح را از پیکرم بیرون کشید. آن قدر سخت بود که اگر برای کوه ها اتفاق می افتاد ، آب می شدند. بعد هم روح مرا از بدنم خارج کرد. دوست خوبم ، این روایت ها خیال بافی نیست . واقعیتی است روشن که از ائمه و اولیای خدا نقل شده . خوب در جوانب آن ها فکر کن. خودت را بسنج . موضوع به این سادگی ها هم نیست. وقتی کسی که نیکوکار و اهل ایمان و سعادتمند بوده این طور از قبض روح بگوید ، پس دیگر من و تو باید شبانه روز زار بزنیم. توصیه می کنم گاهی برو و کتاب هایی که در این باره نوشته شده را بخوان . می گردم اگر کتاب خوبی در همین موضوع پیدا کردم اینجا معرفی می کنم.
ج- همچنین وقتی که هوس خود ارضایی به سرت می زند می توانی به این فکر کنی که بعد از مرگ بر سر این بدن زیبایت چه بلایی خواهد آمد . کرم ها به جانت می افتند و حتی به اندام  جنسی تو هم رحم نخواهند کرد. حالا که تصمیم گرفته ای خود ارضایی را ترک کنی ، إن شاء الله دیگر هرگز تصاویر سکسی را نمی بینی اما اگر به طور اتفاقی دیدی ، به این فکر کن که ممکن است صاحب همین تصویر که معلوم نیست برای چند سال پیش است الان در زیر خاک پوسیده
باشد. ممکن است الان در عذاب خداوند باشد. تو چطور می توانی از دیدن صحنه ای که موجب عذاب کسی است لذت ببری . نه تنها لذت نخواهی برد بلکه به حالش گریه خواهی کرد.
د- گاهی به قبرستان برو و از نزدیک ببین کدام یک واقعی تر است ؟ افکار سکسی تو یا این ها که پیکر بی جانشان در زیر این سنگ ها و خاک ها آرمیده است. مطمئن باش برخی از آنها حتی بهتر و بیشتر از آنچه تو تصور کنی به سکس و مسائل آن می اندیشیده اند. اما الان چه ؟ کجا هستند و خیالاتشان چه نفعی برایشان داشته است. از خیال بگذر و به واقعیت بپیوند. خلاصه دوست خوبم اگر واقعا می خواهی از این مشکل نجات پیدا کنی ، سعی کن خیال پردازی های سکسی خود را از بین ببری و جایگزین خوبی برای آن داشته باشی. به مرگ و حوادث اطراف آن اندیشیدن هم تو را می سازد و کمکت می کند تا بهتر آن را ترک کنی. برایت دعا می کنم و آرزوی توفیق ترک گناه دارم.
به نقل از گروه مشاوران جوان

   + خلیل رنجبر - ٦:٢٩ ‎ب.ظ ; شنبه ٢۱ فروردین ۱۳۸٩

پیامبر اکرم (ص) و اشتغال

حضرت محمد (ص) : هرگاه به مردی نگاهش می افتاد و از او خوشش می آمد ، می فرمود:

آیا او شغل و حرفه ای دارد ؟ پس اگر می گفتند : نه میفرمود : او از چشم من افتاد .

گفته می شد: چرا یا رسول الله؟

ایشان پاسخ می داد: چون مومن اگر شغلی نداشته باشد، با ( خرج کردن) دینش زندگی کند و از دینش مایه میگذارد.

بحار الانوار جلد 103 صفحه 5 حدیث 18

   + خلیل رنجبر - ۱٢:٢٠ ‎ب.ظ ; جمعه ٢٠ فروردین ۱۳۸٩

قوه قضائیه کار مبارزه با مفاسد و دانه درشت ها را از «بالا» شروع کند

233 نماینده مجلس در نامه ای خطاب به رئیس قوه قضائیه اعلام کردند: بر قوه قضائیه فرض است در مبارزه نفس گیر ولی مقدس با مفاسد و دانه درشت ها، کار مبارزه را از بالا شروع کند؛ خواه متهم از مسئولان بلند پایه نظام باشد خواه فرزند مقامات.

محضر آیت الله صادق آملی لاریجانی؛ رئیس محترم قوه قضائیه

با سلام و احترامِ براساس اخبار موثق درباره مبارزه با مفاسد و دانه درشت ها،‌ فشارهایی متوجه جنابعالی شده است.

از آنجا که مقام معظم رهبری در این مورد فرموده اند: «در امر مبارزه نباید هیچ تبعیضی دیده شود؛ هیچ کس و هیچ نهاد و دستگاهی نباید استثنا شود؛ هیچ شخص و یا نهادی نمی تواند با عذر انتساب به اینجانب یا دیگر مسئولان کشور خود را از حساب کشی معاف بشمارد؛ با فساد در هر جا و هر مسند باید برخورد یکسان صورت گیرد.» ؛ بر قوه قضائیه فرض است در این مبارزه نفس گیر ولی مقدس با پایداری کار مبارزه را از بالا شروع کند؛ چنانکه در مواضع شما نیز آشکار است، خواه متهم از مسئولان بلند پایه نظام باشد خواه فرزند مقامات. ما نمایندگان به مردم اطمینان می دهیم که در کنار رهبری دلسوز و مردم بصیر، پشتیبان این جهاد مقدس قوه قضائیه خواهیم بود.

منبع : www.farhangnews.ir

   + خلیل رنجبر - ٥:٠٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸٩

لطیفه های قرآنی

انجیر

اعرابی نزد مردی که انجیر می خورد رفت، آن مرد چون اعرابی را دید برای اینکه از انجیرها به او ندهد، فوراً انجیرها را زیر عبایش پنهان کرد، اعرابی آمد و نشت. آن مرد گفت: تو کیستی ؟ جواب داد حافظ قرآن هستم . آن مرد گفت اگر حافظ قرآنی برایم قرآن بخوان. اعرابی شروع به تلاوت قرآن کرد: والزیتون و طور سینین . آن شخص از اعرابی پرسید: پس کلمه والتین که در ابتدای آیه است و به معنای انجیر است کجا رفت. اعرابی حاضر جواب گفت: والتین زیر عبای توست!

ترس از شکر

شخصی می گفت روزی به عیادت یکی از فظلا که بسیار بیمار بود رفتم و چون نزد او نشستم و پرسش احوال او کردم به او گفتم: خدا را شکر کن و حمد او بجای بیاور. تبسم نمود و گفت: چگونه شکر کنم و حال آنکه خدای تعالی فرموده است: اگر شکر کنید برای شما زیاد می کنم .

می ترسم که اگر شکر کنم بر بیماری من بیفزاید.

دزد ناشی

عربی موسی نام صبحگاهی در باغچه مسجد وضو می ساخت کیسه زری یافت آنرا بدست گرفته به مسجد رفت که عقب امام نماز گذارد. همین که امام جماعت به نماز ایستاد اتفاقاً این آیه را خواند: (اینکه باز گو چه در دست راست داری یا موسی) سوره طه – آیه 17

عرب گفت: به خدا قسم که تو ساحری. کیسه را مقابل محراب انداخته و فرار کرد که مبادا او را به تهمت دزدی بگیرند.

   + خلیل رنجبر - ۳:۳٠ ‎ب.ظ ; شنبه ۱٤ فروردین ۱۳۸٩

سیزده بدر

حضرت آیت الله مکارم شیرازی (مدظله)

سیزده بدر از خرافات است ولی تفریح سالم، خالی از گناه و بدون اعتقاد به نحسی سیزده اشکالی ندارد.

   + خلیل رنجبر - ۳:٠٩ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٢ فروردین ۱۳۸٩

سخنان حکیمانه

مقام معظم رهبری

- هرکس که در راه روشنگری فکر مردم تلاش بکند، از انحرافی جلوگیری نماید و مانع سوء فهمی شود از آن جا که در مقابله با دشمن است، تلاشش جهاد نامیده می شود.

- دشمنان همواره مخالف شفاف بودن فضا هستند زیرا آن ها در فضای غبار آلود و فتنه می توانند به اهداف خود برسند.

- جوانان عزیز در افزایش بصیرت خود در عمق بخشیدن به بصیرت خود، تلاش کنید و نگذارید، دشمنان از بی بصیرتی ما استفاده کنند.

   + خلیل رنجبر - ٤:۱٦ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸٩

فرمانده کل قوا

دفاع همچنان باقیست

 

   + خلیل رنجبر - ۱٢:٥٠ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ۱٠ فروردین ۱۳۸٩

احادیث در شان و فضیلت مولا علی(ع)

رسول اکرم (ص) فرمودند :یاد کنید در مجالس و گردهمائی های خود فضائل علی بن ابیطالب(ع) را زیرا یاد کردن از علی (ع) یاد از من است و یاد کردن از من یاد خداست.

عین الحیوة صفحه 548

رسول اکرم (ص) می فرمایند :همانا برای علی بن ابیطالب (ع) فضائل بی شماری هست ، پس هرکس یکی از آنها را نقل کند و اقرار به آنهم داشته باشد خداوند گناهان گذشته و آینده او را بیامرزد و هرکس فضیلتی از فضائل علی (ع) را گوش دهد خداوند گناهانی را که با گوش انجام داده می آمرزد و هرکه فضیلتی از فضائل علی (ع) را در کتابی بخواند گناهانی که با چشم انجام داده آمرزیده شود.

ارشادالقلوب جلد 2 صفحه 2

امام باقر(ع)فرمودند: همانا خدای عزوجل علی(ع) را نشانه ای میان خود و مخلوقش گماشت هر که او را شناسد مؤمن است ، هر که انکارش کند کافر است و هر که او را نشناسد گمراه است و هر که دیگری را همراه او گمارد مشرک است و هر که با ولایت او آید به بهشت درآید. 

اصول کافی جلد 2 صفحه 320

امام کاظم (ع) : ولایت امیرالمومنین علی (ع) در کتابهای تمام پیغمبران گذشته نوشته شده است و خداوند هیچ پیغمبری را مبعوث نفرمود جز آنکه ایشان بشارت نبوت محمد (ص) و جانشینی وصی او علی بن ابیطالب (ع) را داده اند.  

تفسیر جامع جلد 1 صفحه 87

حضرت باقر (ع) : درباره آیه 196 سوره شعراء (( و این خبر در کتب پیشینیان ثبت گشته است )) فرمودند : مقصود ولایت امیرالمومنین علی (ع) که در کتب پیغمبران سلف هم ثبت گشته است.

تفسیر جامع جلد 5 صفحه 72

امام حسن مجتبی (ع) : هرکس امیرالمومنین علی (ع) را به عنوان جانشین بلافصل رسول اکرم (ص) قبول نداشته باشد یا دیگری را بر او در این مقام ترجیح دهد هر آینه تکذیب نموده است قرآن و تورات و انجیل و زبور و سایر کتاب پیامبران دیگر را زیرا در کتب آسمانی گذشته چیزی مهمتر از شناسائی خدا به یگانگی و اقرار به نبوت خاتم الانبیاء محمد (ص) و ولایت علی (ع) و ائمه طاهرین از نسل او نازل نشده است.

تفسیر جامع جلد 1 صفحه 87

امام صادق (ع) : خداوند متعال ولایت ما اهل بیت (ع) را مرکز و قطب قرآن قرار داده است و قرآن را قطب تمام کتاب های آسمانی قرار داده و ایمان مومنین به واسطه قبول ولایت ما ظاهر میگردد و کفر کافران نیز به واسطه انکار ولایت ما اهل بیت معلوم میگردد و تمام محکمات قرآن و کتابهای آسمانی بر حول ولایت ما اهل بیت (ع) دور میزند.

تفسیر جامع جلد 1 صفحه 37

  ادامه مطلب  
   + خلیل رنجبر - ۱:٠٩ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۸ فروردین ۱۳۸٩

ای عاشقان سیدالشهدا یادتان بخیر

وصیت نامه شهداء را مطالعه کنید که انسان را می لرزاند و بیدارمیکند.‍ [امام خمینی (ره)]

فرازی از وصیتنامه سردارشهید قاسم (بیوک) آل یاسین .

مسئولیت : فرمانده گروهان حضرت قاسم (ع) لشکر 31 عاشورا

ولادت : 1342/اهر

شهادت : 1363/ عملیات بدر

...خواهرم قبل از هر چیز استعمار از سیاهی چادر تو می ترسد تا سرخی خون من .

   + خلیل رنجبر - ٢:٢٩ ‎ب.ظ ; جمعه ٦ فروردین ۱۳۸٩

عاشقان عیدتان مبارک باد.

میلاد با سعادت یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت بر عاشقان اهل بیت (ع) مبارک باد.

پیام عید نوروز

 

ما پیام عید رهبر را اطاعت می کنیم

مثل دستورالعمل آن را رعایت می کنیم

کوری چشم سران فتنه و بیگانگان

چشم آقا، کار و همت را مضاعف می کنیم

   + خلیل رنجبر - ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٤ فروردین ۱۳۸٩

عید نوروز

امام صادق (ع) می فرمایند:

نوروز‌‌ روزی است که قائم ما حضرت مهدی (عج) ظهور خواهد کرد و هیچ نوروزی نیست مگر اینکه ما اهل بیت به انتظار فرج نشسته ایم .
وسایل الشیعه جلد
۵

   + خلیل رنجبر - ۱٠:٢۸ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٢ فروردین ۱۳۸٩

سال نو مبارک

سال 1389 سال همت مضاعف و کار مضاعف بر ایرانیان مبارک باد.

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند:

هرگاه بهار را دیدید از قیامت یاد کنید.

   + خلیل رنجبر - ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱ فروردین ۱۳۸٩